Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,1% sub estimat

50G BELVITA START CEREALE FRUCTE

Număr anunț
DA22371880
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,20 RON
Valoare atribuită
176,40 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
08.02.2019 13:00
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 196,20 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 19,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.