Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta lunara eSoc - Asistenta sociala pentru Primaria Curcani Judetul Calarasi

Număr anunț
DA22314097
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
ADVANCED SOFTWARE TEHNOLOGIES SRL (CUI 29552119)
Cod CPV
72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
30.01.2019 15:49
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.