Ofertă acceptată Cumpărare directă

Augmentin 500mg/125 X14

Număr anunț
DA21837846
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,36 RON
Valoare atribuită
23,36 RON
Data publicării
23.11.2018 10:02
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,36 RON

din 23,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.