Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doppelherz Omega 3 Extra 1000 mg x 120 cpr

Număr anunț
DA21834438
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,38 RON
Valoare atribuită
148,38 RON
Data publicării
22.11.2018 16:39
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,38 RON

din 148,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.