Ofertă acceptată Cumpărare directă

aerius,claritine,zenaro,fenistil

Număr anunț
DA21833311
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,42 RON
Valoare atribuită
236,42 RON
Data publicării
22.11.2018 15:25
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,42 RON

din 236,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.