Ofertă acceptată Cumpărare directă

OTRAVA SOBOLANI

Număr anunț
DA21831069
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,80 RON
Valoare atribuită
58,80 RON
Data publicării
22.11.2018 14:13
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,80 RON

din 58,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.