Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sticlarie de laborator
- Număr anunț
- DA21428788
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,62 RON
- Valoare atribuită
- 473,62 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 16:01
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
473,62 RON
din 473,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro