Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Kingston DataTraveler 100 G3, 64GB, USB 3.0

Număr anunț
DA22318779
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
Furnizor / câștigător
COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
31.01.2019 11:36
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.