Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de birou
- Număr anunț
- DA21460704
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472,10 RON
- Valoare atribuită
- 472,10 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:14
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
472,10 RON
din 472,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro