Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica MINI JUMBO -rola 170m, Solutie curatat geamuri CLIN 500 ML, SAPUN LICHID BIDON 5L,

Număr anunț
DA21829467
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.373,50 RON
Valoare atribuită
8.373,50 RON
Data publicării
22.11.2018 13:23
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.373,50 RON

din 8.373,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.