Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie igienica, prosop bucatarie, detergent, solutie gresie, solutie wc
- Număr anunț
- DA21803864
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI RO1071948)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,32 RON
- Valoare atribuită
- 116,32 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 14:58
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116,32 RON
din 116,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro