Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil Konica Minolta Page Pro 1390MF 6K
- Număr anunț
- DA21457141
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
- Furnizor / câștigător
- OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120 RON
- Valoare atribuită
- 120 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:57
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120 RON
din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro