Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare cartușe de imprimantă pentru UM 01515 Turda
- Număr anunț
- DA21456535
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
- Furnizor / câștigător
- CONCRET CONSULT SRL (CUI RO14319027)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,82 RON
- Valoare atribuită
- 744,82 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:37
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
744,82 RON
din 744,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro