Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope auto iarna 185/65 R15 88T
- Număr anunț
- DA21831748
- Autoritate contractantă
- S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
- Furnizor / câștigător
- WHEEL CAR SERVICE SRL (CUI RO33453024)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,56 RON
- Valoare atribuită
- 665,56 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:33
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,56 RON
din 665,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro