Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparatura sonorizare

Număr anunț
DA21831544
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.154,62 RON
Valoare atribuită
8.154,62 RON
Data publicării
22.11.2018 14:26
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.154,62 RON

din 8.154,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.