Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII INSTALATII ILUMINAT IN COMUNA RADASENI
- Număr anunț
- DA21831520
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI RO4327545)
- Furnizor / câștigător
- IACOB COSTEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35812302)
- Cod CPV
- 34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.451,95 RON
- Valoare atribuită
- 19.451,95 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:26
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.451,95 RON
din 19.451,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro