Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANV.W225/65R16C WL2 MAXXIS

Număr anunț
DA21830654
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.029,99 RON
Valoare atribuită
2.029,99 RON
Data publicării
22.11.2018 14:01
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.029,99 RON

din 2.029,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.