Ofertă acceptată
Cumpărare directă
dotare clase scoala primara ion creanga schitu
- Număr anunț
- DA21829572
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMIENSCU COSTINESTI (CUI 29345172)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
- Cod CPV
- 32323400-7 · Echipament video de redare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.706 RON
- Valoare atribuită
- 4.706 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:27
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.706 RON
din 4.706 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro