Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere stradal

Număr anunț
DA21837598
Autoritate contractantă
COMUNA POMEZEU (CUI 4539122)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.740 RON
Valoare atribuită
26.740 RON
Data publicării
23.11.2018 09:54
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.740 RON

din 26.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.