Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru curatenie
- Număr anunț
- DA21835932
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.570,72 RON
- Valoare atribuită
- 4.570,72 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 08:48
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.570,72 RON
din 4.570,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro