Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Scanner CANON CanoScan LiDE 220, A4, USB, negru
- Număr anunț
- DA21833225
- Autoritate contractantă
- CASA MUNICIPALA DE CULTURA ZALAU (CUI 4291743)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 38520000-6 · Scanere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,31 RON
- Valoare atribuită
- 319 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 15:21
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319 RON
din 319,31 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.