Ofertă acceptată Cumpărare directă

Periferice/Material informatic pentru Scoala Gimnaziala Kollo Miklos

Număr anunț
DA21447852
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kollo Miklos (CUI 12841236)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI RO15011164)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584,04 RON
Valoare atribuită
1.584,04 RON
Data publicării
11.10.2018 12:25
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584,04 RON

din 1.584,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.