Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2732DW, A4, Duplex, Wireless

Număr anunț
DA21442397
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,07 RON
Valoare atribuită
689,07 RON
Data publicării
11.10.2018 08:31
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,07 RON

din 689,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.