Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card memorie SanDisk

Număr anunț
DA21440364
Autoritate contractantă
LICEUL UNITARIAN "JANOS ZSIGMOND" Cluj (CUI 17973491)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,50 RON
Valoare atribuită
201,50 RON
Data publicării
10.10.2018 15:13
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,50 RON

din 201,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.