Ofertă acceptată
Cumpărare directă
registru de casa in lei si valuta, textmarker, dvd blue ray, marker,
- Număr anunț
- DA21837777
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- PROMOTION SRL (CUI RO15810072)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754,10 RON
- Valoare atribuită
- 754,10 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 10:00
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
754,10 RON
din 754,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro