Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenovo 15.6'' IdeaPad 320 IKB; Videoproiector BenQ TW533; Multifunctionala Brother DCP-L2552DN

Număr anunț
DA21404160
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
Furnizor / câștigător
GLOTEL S.R.L. (CUI RO37504856)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.187 RON
Valoare atribuită
30.187 RON
Data publicării
05.10.2018 16:30
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.187 RON

din 30.187 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.