Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAPE - pentru proiectul Forumul pentru Drepturile Tinerilor 2018
- Număr anunț
- DA21833393
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
- Furnizor / câștigător
- PORTALIS MEDIA PROJECT SRL (CUI RO33198436)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,60 RON
- Valoare atribuită
- 285,60 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 15:29
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285,60 RON
din 285,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro