Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet - copiator + toner- Primaria Racasdia, Caras Severin

Număr anunț
DA22372660
Autoritate contractantă
COMUNA RACASDIA (CUI 3227602)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30121400-7 · Copiatoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179,47 RON
Valoare atribuită
1.179,47 RON
Data publicării
08.02.2019 13:52
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
09.02.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179,47 RON

din 1.179,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.