Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 5APC 500VA, UPS 1000VA cu management

Număr anunț
DA21444759
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
FRACTAL STUDIO SRL (CUI RO16351857)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777,76 RON
Valoare atribuită
777,76 RON
Data publicării
11.10.2018 10:23
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777,76 RON

din 777,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.