Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecran de proiectie manual A+ Screen WS1-200, 200cm x 200cm [WS1-200]
- Număr anunț
- DA22370880
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,30 RON
- Valoare atribuită
- 277,30 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 11:59
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,30 RON
din 277,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro