Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM CONRACT ADV1049924

Număr anunț
DA21836752
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01490 PANTELIMON (CUI 25866577)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.842,30 RON
Valoare atribuită
3.842,30 RON
Data publicării
23.11.2018 09:25
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.842,30 RON

din 3.842,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.