Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cearceaf unica folosinta, 50 cm x 50 m, ADV1059546 / 23.01.2019
- Număr anunț
- DA22319048
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.818 RON
- Valoare finală
- 1.818 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 11:49
- Data finalizării
- 31.01.2019 16:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.