Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laveta microfibra 40x40 cm - galbena

Număr anunț
DA22316074
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI RO21948100)
Cod CPV
39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375 RON
Valoare atribuită
375 RON
Data publicării
31.01.2019 09:26
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.