Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless TP-Link ARCHER C1200, 4*10/100/1000Mbps LAN Ports ,1*10/100/1000Mbps Wan
- Număr anunț
- DA21828639
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,44 RON
- Valoare atribuită
- 379,44 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 12:52
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,44 RON
din 379,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro