Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seif antifoc documente Canberra 600 cheie
- Număr anunț
- DA21829584
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI RO21537911)
- Cod CPV
- 44421000-7 · Seifuri, case de bani si usi blindate sau armate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.813,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.813,89 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:27
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.813,89 RON
din 1.813,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro