Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet corespondenta

Număr anunț
DA22312832
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Bihor (CUI 24699209)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.608,06 RON
Valoare atribuită
7.608,06 RON
Data publicării
30.01.2019 14:29
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.608,06 RON

din 7.608,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.