Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Ultrafiltration Discs, 10 kDa NMW/5 kDa NMW/1 kDa NMW

Număr anunț
DA22320065
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.090 RON
Valoare atribuită
4.581 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
31.01.2019 12:39
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.581 RON

din 5.090 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 509 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.