- Număr anunț
- DA21828863
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42514300-5 · Aparate de filtrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:01
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro