Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la instalatia de canalizare

Număr anunț
DA21445857
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
Furnizor / câștigător
CARPAT INSTAL SRL (CUI RO26048118)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.818,92 RON
Valoare atribuită
5.818,92 RON
Data publicării
11.10.2018 11:04
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.818,92 RON

din 5.818,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.