Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POLICARBONAT 3P 10MM CLAR 6X2,1
- Număr anunț
- DA22319111
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,10 RON
- Valoare atribuită
- 452,10 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 11:53
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.01.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
452,10 RON
din 452,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro