Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs foto acreditat - grupa intensiva in Bucuresti cu Radu Grozescu
- Număr anunț
- DA21437863
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 80533200-1 · Cursuri de informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:40
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.250 RON
din 1.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro