Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furcă forjata cu 9 coarne pt. piatra sparta cu coada

Număr anunț
DA21833242
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
METARLUGICA OVIDIU S.R.L. (CUI RO18442005)
Cod CPV
44511200-7 · Furci de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.025 RON
Valoare atribuită
14.025 RON
Data publicării
22.11.2018 15:22
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.025 RON

din 14.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.