Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lopata zapada 430x410 coada lemn

Număr anunț
DA21829475
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,75 RON
Valoare atribuită
119,75 RON
Data publicării
22.11.2018 13:23
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,75 RON

din 119,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.