Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET UNELTE S.PG.C. CURTEA DE ARGES
- Număr anunț
- DA21816663
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168 RON
- Valoare finală
- 1.168 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:03
- Data finalizării
- 23.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.