Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ACTIVITATI ADMINISTRATIVE

Număr anunț
DA21779465
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIOLANESTI (CUI 18987312)
Furnizor / câștigător
C & C CLEANING DISTRIBUTION SRL (CUI 38144046)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,57 RON
Valoare atribuită
1.049,57 RON
Data publicării
19.11.2018 10:19
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 19:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,57 RON

din 1.049,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.