Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Execuție(furnizare,montare,configurare)Extindere sistem de supraveghere video teren sport + primărie
- Număr anunț
- DA21834346
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
- Furnizor / câștigător
- Diac D. Marius Gabriel (CUI RO31964634)
- Cod CPV
- 45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.663,86 RON
- Valoare atribuită
- 9.663,86 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 16:25
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 16:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.663,86 RON
din 9.663,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro