Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trepied conform anunt publicitar ADV 1059027

Număr anunț
DA22315005
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare finală
71,42 RON
Data publicării
31.01.2019 08:08
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
31.01.2019 17:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.