Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executat structuri PVC
- Număr anunț
- DA21809730
- Autoritate contractantă
- COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
- Furnizor / câștigător
- STOICA & STOICA S.R.L. (CUI 15582420)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 10:22
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680 RON
din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro