Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXPOZITIE

Număr anunț
DA21840477
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
COLLOSEUM LOGISTIC SRL (CUI RO22660156)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.159,66 RON
Valoare atribuită
4.159,66 RON
Data publicării
23.11.2018 11:24
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.159,66 RON

din 4.159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.