Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem incalzire Centrala termica Viessmann 80 kw

Număr anunț
DA21838044
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE JIMBOLIA (CUI 2502798)
Furnizor / câștigător
ASALT SRL (CUI RO140470)
Cod CPV
39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.445,37 RON
Valoare atribuită
33.445,37 RON
Data publicării
23.11.2018 10:08
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.445,37 RON

din 33.445,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.